چگونه یک سیروپ ساده ،مختص خودمان درست کنیم؟

بهترین سیروپ ها، خانگی هستند. بنابراین اگر می خواهید بازی نوشیدنی تخصصی خود را تقویت کنید، دستورالعمل های ما را در مورد طرز تهیه سیروپ ساده بخوانید. ما حتی یک دستور العمل برای یک کوکتل قهوه جذاب برای استفاده از آن ارائه کرده ایم.
دستور العمل سیروپ ساده
برای تهیه سیروپ های ساده باورنکردنی، مهم است که همان دقتی را که در تهیه قهوه برای مشتری انجام می دهید، اعمال کنید. اما نگران نباشید، زیرا سخت نیست. این هفت مرحله را دنبال کنید تا در کمترین زمان سیروپ های منحصر به فرد و خوشمزه درست کنید.
عناصر:
8 اونس / 225 گرم شکر بر حسب وزن
8 اونس / 225 گرم آب تصفیه شده گرم بر حسب وزن 
عامل طعم دهنده – در این مثال، ما از 2 قاشق چایخوری اسطوخودوس استفاده خواهیم کرد، اما شما می توانید از هر طعمی که می خواهید استفاده کنید.
تجهیزات:
یک غذاساز
مجموعه ای از ترازو
یک الک مشبک ظریف
1. با وزن کردن شکر و گذاشتن آن در غذاساز شروع کنید.
2. طعم دهنده خود (2 قاشق چایخوری اسطوخودوس) را به غذاساز اضافه کنید.
3. آنقدر هم بزنید تا فقط تکه های کوچکی از ماده طعم دهنده باقی بماند.
4. اجازه دهید این مخلوط حداقل 20 دقیقه بماند. هرچه بیشتر بماند، طعم آن قوی تر خواهد بود.
5. بعد از تمام شدن 20 دقیقه، آب نزدیک به جوش اضافه کنید. شما می خواهید نسبت آب به شکر را یکسان نگه دارید، بنابراین بهتر است از مجموعه ای از ترازو برای این کار استفاده کنید.
6. هم بزنید تا تمام شکر حل شود.
7. سیروپ را از طریق یک الک توری ریز فیلتر کنید. برخی از ذرات کوچک ممکن است باقی بمانند، اما شما می توانید آنها را ناچیز در نظر بگیرید.

 شما سیروپ ساده خود را درست کرده اید! اما چه کاری می توانید با آن انجام دهید؟
خوب، نگاهی به این دستور کوکتل قهوه درجه یک بیندازید که برای سیروپ اسطوخودوس عالی است. این نوشیدنی خوشمزه، شیک و به طرز شگفت انگیزی به راحتی درست می شود.
عناصر:
اسپرسو دبل
1 اونس / 30 گرم سیروپ اسطوخودوس ساده
½ اونس / 15 گرم (این نصف خامه برای بریتانیایی ها / استرالیایی ها است، اما می توانید آن را با نسبت 2: 1 خامه و شیر کامل جایگزین کنید)
تخم مرغ کامل 1 عدد
تمام مواد را در کوکتل شیکر تکان دهید. سپس در یک لیوان کوپه صاف کنید و در صورت تمایل مقداری اسطوخودوس به عنوان تزیین اضافه کنید.
سیروپ های ساده بهترین دوست یک باریستای خلاق هستند. آنها سریع و آسان درست می شوند، اما دنیای کاملا جدیدی از طعم ها را باز می کنند که می تواند مشخصات قهوه شما را تکمیل کند. از آن لذت ببرید و آزمایش کنید!
2048 2048 حنانه سالمی
اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

در سایت جستجو کنید ...
0