سیستم امتیازات و بازاریابی دانی دُر

به صورت کلی سیستم امتیازات جهت این ساخته شده است که کاربران عزیز و گرامی دانی در با خرید از سایت و به ازای خرید هر محصول امتیازی دریافت کنند و با آن امتیاز بتوانند از تخفیف ها و جایزه های شگفت انگیزی بهره مند شوند ، همچنین اگر با استفاده از سیستم بازاریابی سایت اقدام به جذب مشتری کنید نیز امتیاز قابل توجه ای دریافت خواهید کرد. در ادامه یکسری از سئوالات متداول را مشاهده خواهید کرد که در آنها به صورت خلاصه آموزش استفاده از این سیستم ها توضیح داده شده است (درصورت داشتن سوال بیشتر میتوانید از قسمت تماس با ما سایت اقدام بفرمائید)

 • در هنگام خرید هر محصول از سایت دانی در شما به میزان مبلغی که پرداخت میکنید امتیاز دریافت خواهید کرد ، برای مثال در حال حاضر برای چای ثعلب 10 امتیاز در نظر گرفته شده است که بعد از تکمیل خرید و پرداخت مبلغ به حساب کاربری شما واریز خواهد شد.

  همچنین شما به وسیله لینکی که در پنل کاربری شما قرار دارد اگر مشتری جذب کنید و مشتری مورد نظر از طریق آن لینک از سایت خرید کند برای حساب شما 30 امتیاز واریز خواهد شد.

 • به صورت خلاصه :

  1-افزایش سطح حساب کاربری

  2-دریافت جوایز و کد تخفیف های متنوع از قسمت جوایز پنل کاربری

  3-دریافت شانس گردونه شانس

  4-تبدیل به پول و دریافت آن به صورت نقدی

  شما با دریافت امتیاز سطح حساب کاربری خود را از کاربر تازه وارد به کاربر دانی پلاس و در نهایت به دانی پلاس پلاس ارتقا خواهید داد که به صورت ماهیانه و گاها هفتگی برای کاربران با درجات بالا تخفیف و امتیازات ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد که در قسمت اخبار سایت اعلام میشود.

  و همچنین شما میتوانید به صورت مستقیم از طریق پنل کاربری و قسمت جوایز با امتیازات به دست آمده از جایزه های متنوع سایت استفاده بفرمایید.

  همچنین با کسب 20 امتیاز شما 1 شانس برای گردونه شانس خواهید داشت ، که گردونه شانس به صورت دوره ای جایزه های شگفت انگیزی در خود دارد و شما هر بار با شرکت در آن میتوانید آنها را به دست بیاورید.

  و در نهایت میتوانید امتیازات خود را به پول تبدیل کرده و در کیف پول خود ذخیره کنید و در صورت تمایل میتوانید کیف پول خود را با ارسال پیام به مدیریت سایت به پول تبدیل کرده و ما به حساب شما آن مبلغ را واریز خواهیم کرد.

 • به صورت کلی خیر ، شما میتوانید امتیازات خود را تا سقف حدودا 2 سال در حساب خود نگهداری کنید و بعد از آن نیز میتوانید آنرا با دادن پیام تمدید کنید.

 • شما به راحتی در پنل کاربری خود و در قسمت امتیازات و جوایز میتوانید هم تعداد امتیاز را مشاهده کنید و هم آنرا مدیریت کنید..

 • شما به آسانی از قسمت پنل کاربری و امتیازات و جوایز میتوانید جوایز را مشاهده و در صورت داشتن امتیاز آنرا دریافت بفرمایید.

در سایت جستجو کنید ...
0